KONST / Litografier / Färglitografi 15989226
nr 1598 9226
Färglitografi
Ewy Låås. Signerad PT, Amaryllis i fönster. Färglitografi, bildmått: 27x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:05:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)